+90 212 675 06 07 / 0541 224 8171

Öğrenci Yurdu Dekorasyonu

yurt-dekorasyon-projeleri-mobilya

Öğrenci Yurt Mobilyaları
Koğuş Düzeninden Ev Ortamına Geçin!

Öğrenci Yurt Projeleri

 

Öğrenci yurtları, eğitimini normalde yaşadığı şehirden farklı bir yerde sürdüren öğrenciler için konaklama bakımından büyük önem taşıyor. Ancak ne yazık ki yurt binaları genellikle daha fazla öğrenciyi bir arada konaklatarak maliyetleri düşürmek hedefiyle yapılmak zorundalar. Bu da, öğrencilerin daha uygun fiyatlara konaklama imkanı bulmasına yardımcı oluyor.

Ancak ortalama 2 -3 öğrencinin kaldığı 15-20 metre karelik bir yurt odasında, her bir öğrenci için çalışma zamanları için masa, uyku zamanları için yatak, eşyaları için gardırop ve kitapları için kitaplık bulundurduğunuzda odada 12 farklı üniteye yer bulmak zorunda kalırsınız. Bunları odaya bir şekilde sığdırdığınızda da odanın içinde adım atacak yer kalmaz…

Yapılan araştırmalar, öğrencilerin çalışma alanlarında karmaşık bir görüntü olmasının ve yatağın göz önünde olmasının motivasyonu düşürdüğünü kanıtlıyor. İşte tam da bu noktada Gaysan Mobilya, inovatif, çok fonksiyonlu ve hareketli mobilya modelleri ile sorunların tümüne birden alternatif çözümler getiriyor.

Çalışma, uyku, depolama gibi fonksiyonları tek bir ünitede birleştirme şansı sunan yurt mobilyası olarak kullanılmaya uygun tek kişilik katlanır duvar yatakları sayesinde aynı odada ve metre karede daha fazla öğrencinin daha yüksek konfor seviyesinde konaklamasını sağlayabilirsiniz.

ornek-yurt-projeleri

Katlanır duvar yatağı özel mekanizmaları sayesinde kolayca toplanır ve gün içerisinde yer kaplamaz. Yerini alan çalışma masası, öğrenci için geniş ve ferah bir çalışma alanı sunar. Uyku vakti geldiğinde yatağı kolayca açabilirsiniz. Üstelik özel mekanizmalar sayesinde masanın toplanması gerekmez. Masanın üstündeki her şey dağılmadan sabit kalır ve yatak sorunsuzca açılır.

Yine masalı katlanır duvar yatağı ünitenize ek olarak ekleyebileceğiniz gardırop ve kitaplık gibi modüller sayesinde bir gencin kaldığı odada ihtiyaç duyabileceği tüm alanları tek bir mobilya ile ve düzen içerisinde sunabilirsiniz.

Katlanır ranza modelleri ise yurt mobilyası denildiğinde piyasada alternatifine zor rastlayacağınız türden ürünlerdir. Tek bir ünitede 2 öğrenci uyuyabilir, ders çalışabilir, eşyalarını depolayabilir. Bu da odanın kullanım alanının mobilyalara değil öğrencilerinize kalması demektir.

Odalarda daha az ünite barındırılması odanın temizliği, mobilyaların bakımı gibi konularda oldukça zaman kazandırmaktadır. Tüm ürünleri, Avrupa Birliği standartlarında ham madde kullanarak üretilen Gaysan Mobilya Modelleri özel mekanizmaları ile mekanlarınıza ferahlık katıyor.

Kullanılan mekanizmalar, uzun yıllar süren Ar-Ge ve tasarım çalışmaları sonucunda ortaya çıkan ve Gaysan Mobilya tarafından üretilen mekanizmalardır.  Mekanizmaların ortalama kullanım ömürleri 15 yıldır ancak bugün hala sorunsuzca çalışmaya devam eden 25 yıllık Gaysan Mobilya ürünleri de mevcuttur.

Yurt dekorasyonu yapacaksanız ve yurt mobilyası modelleri arıyorsanız Gaysan Mobilya modelleri ile odalarınızda Hayata Yer Açın!

Hareketli öğrenci yurdu mobilyaları

Öğrenci yurtları için yatak ve mobilya çözümleri

 

yurt-dekorasyonu-iletisim

MÜŞTERİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

24 Şubat 2016
1 kez görüntülendi
E-Bülten Aboneliği

Kampanya ve fırsatlardan haberdar olmak için siz de e-bültenimize abone olun, habersiz kalmayın.

Müşteri Hizmetleri

Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 arası hizmetinizdedir.

+90 212 675 06 07 / 0541 224 8171