W3.CSS

1986 Yılında mekanizmalı ve fonksiyonel mobilya üreticiliğine başlayan Gaysan Mobilya, 35 yıldır uzmanlaştığı hareketli mobilya sistemleri ile küçük yaşam alanlarında maksimum alan tasarrufu sağlıyor. Sahip olduğu dünyanın en geniş mekanizmalı ve fonksiyonel mobilya ürün gamı ile Türkiye'nin lider, Dünya'nın ise en büyük 5 üreticisinden biri olan Gaysan, bir çok farklı ülkede binlerce hanede ideal yaşam alanları oluşturuyor.

Giderek küçülen yaşam alanlarında maksimum alan tasarrufu sağlayarak, "yaşanabilir mekanlar" oluşturan Gaysan, onlarca patent ile sonuçlanan Ar-Ge çalışmaları sayesinde bugün %97 müşteri memnuniyetine sahip. 

Ürünlerini toplam 200.000 m2 üretim kapasitesine sahip İstanbul ve Bükreş fabrikalarında üreten Gaysan, 5 yıllık mekanizma garanti hizmetiyle son kullanıcı müşterilerinin yanı sıra otel, yurt ve bir çok inşaat projelerinin de çözüm ortağı. "Hayata Yer Aç" sloganıyla, geleceğin mobilya trendlerine yön veren Gaysan, 2015 yılından itibaren Multimo markasıyla ise Amerika'dan Asya'ya uzanan geniş bir yelpazede kuşaktan kuşağa geçen mobilyalarıyla hizmet veriyor. 

 

Çocuk odalarında oyun için alan mı gerekiyor, yada salonunuzu misafir geldiğinde misafir odasına mı dönüştürmek istiyorsunuz. Açılır kapanır, katlanır duvar yatakları ile evinizde #hayatayeraçın !
Günümüzde evler giderek küçülüyor. Bu da akıllı mobilya ihtiyaçlarımızı arttırıyor. Gelin 30 yıllık deneyime güvenin ve Gaysan Mobilya Akıllı Mobilya ürünleri ile evinizde mobilyaların alan işgaline son verin.
Odanızın ölçülerini iletmeniz halinde size 3 boyutlu animasyon destekli mimari danışmanlık hizmetini ücretsiz veriyoruz.
E- Bülten Aboneliği
Kampanya ve fırsatlardan haberdar olmak için sizde e-bültenimize abone olun, habersiz kalmayın.
Müşteri Hizmetleri
Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 arası hizmetinizdedir.
0 (212) 675 06 07