Akıllı Genç Odası
Akıllı Genç Odası
Açıklama

Tek bir ünitelik alanda 3 kişilik ranza, hareketli çalışma masası ve gardıroptan oluşan eksiksiz bir genç odası seti…

Günümüzde evlerin metre kareleri giderek küçülüyor. Daha az odaya sahip daha küçük evler çoğaldıkça, evlerimizde mobilyalarımızı koyacak yer bulamıyor hale geliyoruz. Bu da alan kazandıran mobilya ürünlerini çok daha önemli hale getiriyor. Çok çocuklu ailelerin sorunlarından bir tanesi de ranza modelleri incelerken çocuklarının hem daha konforlu ve rahat bir uyku alanına, hem gün içerisinde derslerine rahatça çalışabilecekleri bir çalışma masasına, hem de kıyafet, kitap gibi eşyalarını depolayacakları bir depolama alanına bir arada ihtiyaç duymaları oluyor.

Örneğin bir ailenin tek bir odada 3 çocuğu için de mobilya alması durumunda; 3 yatak, ortak kullanılması halinde 1 gardırop yine ortak kullanılması halinde 1 kitaplık, en az bir çalışma masasını aynı odaya sığdırması gerekiyor. 6 farklı üniteyi tek bir odaya sığdırmak da (eğer sığrasa) odada yaşamaya hiç alan kalmamasına sebep oluyor.

Alan kazandıran mobilya üretiminde lider kuruluş Gaysan Mobilya, bu sorunu kökten çözecek bir ürün ile karşınızda ; Twin Bunk Set!

Tek duvarda 2-3 metrelik bir alanda 3 kişinin yatabileceği bir adet sabit üst ranza, bir adet hareketli alt ranza yatağı ve tamamen gizli ihtiyaç duymadığınız anlarda ortalarda görünmeyen bir yavru yatak Twin Bunk Set’te. Bununla beraber 2 metre genişliğinde bir hareketli çalışma masası, kitaplık rafları, gardırop modülü ve çekmeceli merdiven ile birleştiğinde; bir genç odasında bulunması gereken her şeyi tek bir üründe buluşturmanıza olanak tanıyor.

Twin Bunk Set ranza modülü 256 cm genişliğinde, 165 cm yüksekliğinde, kapalıyken 95 ve açıkken 130 cm ölçülerinde. İç yatak ölçüleri ise, üst yatak 210×90 orta yatak 200×90 ve alt yatak 190×90 cm boyutlatına sahip.

Alt yatağı uyku zamanları dışında bir koltuk gibi kullanabilir, yada masa modülünü öne çıkartarak çalışma masası fonksiyonunu rahatça kullanabilirsiniz.

Gaysan Mobilya ürünleri ile evinizde hayata yer açın! Odalarınızda mobilyalarınız değil siz yaşayın!

_ Çocuk odalarında oyun için alan mı gerekiyor, yada salonunuzu misafir geldiğinde misafir odasına mı dönüştürmek istiyorsunuz. Açılır kapanır, katlanır duvar yatakları ile evinizde #hayatayeraçın !
Günümüzde evler giderek küçülüyor. Bu da akıllı mobilya ihtiyaçlarımızı arttırıyor. Gelin 30 yıllık deneyime güvenin ve Gaysan Mobilya Akıllı Mobilya ürünleri ile evinizde mobilyaların alan işgaline son verin.
Odanızın ölçülerini iletmeniz halinde size 3 boyutlu animasyon destekli mimari danışmanlık hizmetini ücretsiz veriyoruz.
E- Bülten Aboneliği
Kampanya ve fırsatlardan haberdar olmak için sizde e-bültenimize abone olun, habersiz kalmayın.
Müşteri Hizmetleri
Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 arası hizmetinizdedir.
0 (212) 675 06 07