Akıllı Mobilya
Akıllı Mobilya
Açıklama

ROYAL SET ( FONKSİYONELLİĞİN LÜKS HALİ)

“Royal Set” ile harika bir salon ve fonksiyonel bir yatak odası oluşturmanız mümkün.

Yatak, kitaplık, gardırop, koltuk gibi bir salon ve yatak odasında yer alan eşyalar tek bir duvar önüne yerleştirilerek sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir.

Royal Set’in konforlu yapısı sayesinde ayaklarınızı uzatıp keyifli bir şekilde kitabınızı okuyabilir sonrasında ise kolaylıkla kitabınızı kitaplığa yerleştirebilirsiniz.

Modüler koltuk yapısı ile her bir parça istenilen yere yerleştirilerek üçlü, ikili, tekli ya da L şeklinde koltuk alternatifleri oluşturulabilir.

Gardırop kapaklarının özel mekanizması sayesinde “akordeon” adını verdiğimiz katlanır bir şekilde açılmasıyla hem geçiş modülünün önü kapanmaz hem de dolap açık konumdayken iki dolap kapağının kaplayacağı kadar alana ihtiyaç kalmaz. Ayrıca dolap kapağının açılma yönü de opsiyoneldir.

Standart bir yatağın ve salonun sağladığı tüm özellikleri sağlayan “Royal Set”in  lüks çift kişilik katlanır duvar yatağı sayesinde, uyku zamanlarında standart yatakların sunduğu genişlikte konforlu şekilde uyuyabilir; uyku zamanları dışında ise yatağınızı kapalı konuma getirerek koltuk fonksiyonundan yararlanabilirsiniz.

150x200 cm ölçülerindeki yatak yalnızca 44 cm derinliğindeki yatak kabinine sığarak uyku zamanları dışında kalan sürede yatağın kapladığı alan sizlere kalır.

33 yıllık Gaysan tecrübesi ile kendi tesislerimizde uzman kadromuz ile ürettiğimiz mekanizmaların kullanım ömrü 10 yıldır. Ürün kullanım şekli ve sıklığına göre bu süre çok daha uzun yıllara yayılmaktadır.

_ Çocuk odalarında oyun için alan mı gerekiyor, yada salonunuzu misafir geldiğinde misafir odasına mı dönüştürmek istiyorsunuz. Açılır kapanır, katlanır duvar yatakları ile evinizde #hayatayeraçın !
Günümüzde evler giderek küçülüyor. Bu da akıllı mobilya ihtiyaçlarımızı arttırıyor. Gelin 30 yıllık deneyime güvenin ve Gaysan Mobilya Akıllı Mobilya ürünleri ile evinizde mobilyaların alan işgaline son verin.
Odanızın ölçülerini iletmeniz halinde size 3 boyutlu animasyon destekli mimari danışmanlık hizmetini ücretsiz veriyoruz.
E- Bülten Aboneliği
Kampanya ve fırsatlardan haberdar olmak için sizde e-bültenimize abone olun, habersiz kalmayın.
Müşteri Hizmetleri
Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 arası hizmetinizdedir.
0 (212) 675 06 07