Haberler
Multimo New York Mağazası Açıldı!

30 yılı aşkın süredir odaklandığı mekanizmalı, fonksiyonel mobilyalar alanında uzmanlaşan GAYSAN MOBİLYA, MULTİMO markası ile 10 yurtiçi ve 9 yurtdışı mağazasına bir yenisini daha ekleyerek New York’da da kapılarını açtı.

Amerika Birleşik Devletleri’nin New York şehrinin Manhattan bölgesinde ev sahipliği yapan MULTİMO, milyonlarca insanın yaşamını sürdürdüğü ve günümüz evlerinin giderek küçüldüğü bir metropolde daha ferah yaşam alanlarının  oluşması için çözümler sunuyor.

New York’un önemli konumlarından birinde açılışı yapılan satış noktası showroom konseptinde faaliyet gösteriyor.

Gaysan Genel Müdür’ü Can Özdemir: “Global büyüme planı doğrultusunda ilerliyoruz.”

“2 yıl önce uygulamaya başladığımız global büyüme planı doğrultusunda dünya pazarında daha aktif rol almak için emin adımlarla ilerliyoruz. 9 yurtdışı mağazamıza bir yenisini daha ekleyerek Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Asya kıtasında olmak üzere dört kıtaya yayılarak ihracat da pazar çeşitliliği oluşturduk. Müşteri talep ve ihtiyaçlarından beslenen üstün ar-ge yeteneğimiz ile bu farklı pazarlardan gelen istek ve ihtiyaçlar ile farklı konseptler geliştirmeye

devam ediyoruz. Global varlığımızı genişletmek ve ülkemiz içerisinde sahip olduğumuz liderlik konumunu küresel boyuta ulaştırmak ve daha da güçlü bir marka kimliği yaratmak adına daha çok çalışacak ve hedeflerimizi daha da ileriye taşıyacağız.” dedi. Mekanizmalı ve fonksiyonel mobilyalar ile Türkiye’de lider konumda olan ve dünya çapında ise 5 önemli üreticiden biri olan Gaysan, “Hayatına Yer Aç” sloganıyla yaşam alanlarında, eşyaların kapladığı alanı kullanıcılarına yeniden kazandırmasına katkı sağlıyor.

 

 

_ Çocuk odalarında oyun için alan mı gerekiyor, yada salonunuzu misafir geldiğinde misafir odasına mı dönüştürmek istiyorsunuz. Açılır kapanır, katlanır duvar yatakları ile evinizde #hayatayeraçın !
Günümüzde evler giderek küçülüyor. Bu da akıllı mobilya ihtiyaçlarımızı arttırıyor. Gelin 30 yıllık deneyime güvenin ve Gaysan Mobilya Akıllı Mobilya ürünleri ile evinizde mobilyaların alan işgaline son verin.
Odanızın ölçülerini iletmeniz halinde size 3 boyutlu animasyon destekli mimari danışmanlık hizmetini ücretsiz veriyoruz.
E- Bülten Aboneliği
Kampanya ve fırsatlardan haberdar olmak için sizde e-bültenimize abone olun, habersiz kalmayın.
Müşteri Hizmetleri
Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 arası hizmetinizdedir.
0 (212) 675 06 07