Sıkça Sorulan Sorular
Aklınızda Soru İşareti Kalmasın!

Ürünlerimizle ilgili 30 yıldır binlerce farklı soruyu müşterilerimizden duyduk ve yanıtladık. Bizi ve ürünlerimizi daha çabuk tanıyabilmeniz için, müşterilerimiz tarafından en sık sorulan soruları aşağıda bir araya getirdik. Eğer bu yanıtlar sizin için yeterli değilse, iletişim bölümünden bize mesaj gönderebilir, yada hakkında soru sormak istediğiniz ürünün altına bir yorum bırakabilirsiniz.


Mekanizma ömrü ne kadardır? Ne gibi sorunlar karşımıza çıkabilir? Gaysan'ın uzmanlık alanı olan mekanizmaların minimum ömrü 10 yıldır. Kullanım şartlarına göre bu süre uzayabilir gösterebilir. Bugün hala bir çok evde 25 yaşındaki Gaysan modülleri kullanılmaya devam etmektedir. Mekanizmaya gerekebilecek tek müdahale yine kullanım şartlarına bağlı değişebilecek süre sonunda (ortalama 7 yıl) amortisörlerin değiştirilme gereksinimi ihtimalidir.Bu işlemin yaklaşık maliyeti 60 TL'dir.
 


Ürünleriniz deprem anında diğer mobilyalara kıyasla ne kadar riskli? Ürünler bir çok standart mobilya çeşidi gibi panel kutu statüsündedir. Bağlantı elemanları ile duvar bağlantıları gerçekleştirilir.Açılıp kapanan yatak fonksiyonu ürüne herhangi bir ekstra risk getirmemektedir.
 


Yatak modüllerinin açılıp kapanmasını amortisörlü mekanizmalar sağlamaktadır. Bir amortisörün çalışıp yük kaldırma görevine başlayabilmesi için ters kuvvet uygulanması gerekmektedir. Yani kol gücü ile belli bir kuvvet uygulanmadığı sürece sistem çalışmaz, dolayısı ile yatak hareket edemez.
 


Gaysan ürünleri kolayca monte edilebilecek şekilde minifix bağlantılar ile kurulur ve demonte edilir.Mekanizma bağlantılarını şemaları sayesinde bir mobilya ustası tarafından yapılabilecek seviyededir.
 


Gaysan ürünlerinin resmi garantisi 2 yıl,üretici firma garantisi ise +1 yıl olmak üzere 3 yıldır. Ürünlerin tamamının minimum kullanım ömrü ve servis-parça garantisi 10 yıldır..
 


Normal şartlarda mekanizmalı ürünlerde ortalama 7 yılda bir amortisör değişimi gerekebilmektedir.
 


Ürünlerimiz fabrikasyon üretim sistemine uygun olan Avrupa Birliği kalite standartlarında suntalam ham maddesi ile üretilmektedir.Yatak kasaları içinde metal profilden imal edilen latalı somyalar ürünü güçlendirir ve ömrünü uzatır. Görünür görünmez tüm kenarlar pvc ile kaplanır.
 

Gün boyu odayı işgal eden yataktan basit bir hareketle kurtulun ve odanızı geri kazanın. İhtiyacınız olmadığı anlarda mobilyalarınıza yer ayırmak zorunda değilsiniz. Kazandığınız alanı dilediğiniz gibi kullanın.
Gaysan Mobilya akıllı ürünleri sayesinde artık her şeye yer var. Açılır kapanır mekanizmalı ürünler sayesinde her bir fonksiyon için ayrı bir mobilya ünitesi almanız gerekmez. Yatağınız aynı zamanda bir gardırop olabilir.
Günümüzde evler giderek küçülüyor. Bu da akıllı mobilya ihtiyaçlarımızı arttırıyor. Gelin 30 yıllık deneyime güvenin ve Gaysan Mobilya Akıllı Mobilya ürünleri ile evinizde mobilyaların alan işgaline son verin.
Çocuk odalarında oyun için alan mı gerekiyor, yada salonunuzu misafir geldiğinde misafir odasına mı dönüştürmek istiyorsunuz. Açılır kapanır, katlanır duvar yatakları ile evinizde #hayatayeraçın !
E- Bülten Aboneliği
Kampanya ve fırsatlardan haberdar olmak için sizde e-bültenimize abone olun, habersiz kalmayın.
Müşteri Hizmetleri
Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 arası hizmetinizdedir.
0 (212) 675 06 07 / 0 (216) 330 06 01