GAYSAN PROJELERİ
  • Müşterilerimizin yerleşim zorluklarını çözmekteki başarı anahtarımız. konsepti gerçeğe dönüştüren teknik uzmanlığımız ve işbirlikçi ruhumuzdur.
  • Yalnızca ülkemizde değil ABD, İngiltere, Almanya gibi yüksek kalite standartlarının geçerli olduğu bir çok ülkede referans projeler.
  • Gaysan olarak müşterilerimize küçük apartman daireleri, ofisler ve kiralık mülkler için en yenilikçi yerden tasarruf sağlayan çözümleri sunmayı taahhüt ediyoruz.
  • Gaysan, minimum çevresel etkiye öncelik verir ve gezegene ve topluma saygılı üretim uygulamaları kullanır.
  • Müşterilerimizin zorluklarını çözmek için yaratıcılığı uygulamamız, konsepti gerçeğe dönüştüren teknik uzmanlığımız ve işbirlikçi ruhumuz, başarımızın tüm ölçütleridir.
42+
FARKLI MODEL
400+
ÖZEL TASARIMLAR
%100
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Konteyner Ev / Tiny House

Sıcak, pratik, verimli ve az maliyetli küçük metrekareli Konteyner Evler, doğru dekorasyon tercihleri ve kullanıcı dostu, pratik çözümler sunan ürünler sayesinde çok keyifli bir hale gelebiliyor.


Rezidans

Gaysan yerden tasarruf sağlayan duvar yatakları, günlük yoğun kullanım için tasarlanmıştır. Uyumlu saklama dolapları ile birleştiğinde, kentsel kiralık daire veya stüdyoya değer ve verimlilik katacaktır.

Otel / Apart

Modern duvar yatak sistemlerimiz, en küçük odaya sığacak kadar kompakttır ve geniş depolama alanı sağlar. Kiralık yazlık mülkünüze duvar yatağı ekleyerek daha fazla misafir ağırlayın.

Öğrenci Yurtları

İşlevsel ve düzenli bir alan yaratmak bizim uzmanlık alanımızdır. Duvar yataklarımız ve çok işlevli setlerimiz, herhangi bir temel öğrenci dairesini verimli ve havadar bir eve dönüştürecektir.

Olağanüstü kalite ve akıllı tasarım, Gaysan mobilyalarını her büyüklükteki kampüs konut projeleri için bariz bir seçim haline getiriyor.

Home Ofis

Ofiste geçen uzun günler fiziksel ve zihinsel sağlığa zarar verebilir. Verimli bir işletme için çalışma alanınızı işlevsel hale getirmek çok önemlidir.

Gaysan duvar yatakları, çok işlevli tasarım ve üstün kaliteyi birleştirir, ancak daha da önemlisi, çalışma ve dinlenme için rahat bir alan sağlar.

hayata yer aç

Alan Kazandıran Projelerimiz